משרביות ומחיצות דקורטיביות סוגים ושימושים

סוגי משרביות בצפון ובקריות חיפה נהריה טבעון 

מחיצות דקורטיביות או בשמן  האותנטי משרביות הינן ם פריטים דקורטיבים מיוחדים מאד בתוך הבית שלנו או בחצר הפרטית שלנו.

ניתן לומר שיותר מכל פריט אחר שיש בבית שלנו המחיצות הדקורטיביות דהיינו המשרביות הן אלו עם ההיסטוריה  המכובדת והארוכה משחר ההיסטוריה בעיקר מהתרבות הערבית העתיקה .

 

לרוב נעשה  שימוש בהן  על ידי בדואים או עמים מתיישבים או נודדים במדבר  מהסיבה הכל כך פשוטה כגון צל וסוכך מפני השמש, אך היה חשוב שלא לחסום את זרימת האויר למתחם חלל או החדר שהוא חובה קיומית  בארצות חמות כגון מקומות מדבריים.

במדינה שלנו ישראל,שללא ספק מדינה  שבה במשך חודשים רבים  לוהט וחם עם אקלים חמסיני ,במס' גדול של  בתים מצטיידים  במשרביות  מחיצות דקורטיביות יפייפיות ומיוחדות התורמות לעיצוב הפנים והחוץ של הבית .

מחיצות דקורטיביות והחיסכון באנרגיה

מחיצות דקורטיביות עוזרות לחסוך באנרגיה כדוג' חשמל וזו עובדה , המשרביות חוסכות  באנרגיה בתוך הבית  בכך שהן מונעות חימום מיותר מבחוץ ואם יש איוורור או זרימת אויר טובה אין צורך במזגן יקר וכמובן שיש ערך מוסף לעיצוב הבית איך יודעים אילו מחיצות דקורטיביות הן הטובות או המתאימות ביותר לכן?

בדיקת סוגי משרביות או מחיצה דקורטיבית

כמה סוגי משרביות יש?

סוג ראשון של משרביות הוא  מסוג פנים הבית ולא רק מחוץ לבית , העיצוב המיוחד מתאים כמובן לחלל פנימי או לנוף חיצוני כמו נוף לגן או לטבע ולא רק , למחיצות הדקורטיביות ישנו מראה מועדף על ידי רבים כגון  המראה העתיק שתורם כאלמנטים מיוחדים של עיצוב פנים וחוץ מודרניים והמראה אותנטי לגמרי .

מחיצות דקורטיביות מסוג משרבייה ניתן למקם בכניסה לבית כגדר או כחוצץ עם השכנים או כמראה מסוגנן של הבית לצופה מבחוץ .

ישנם תתי סוגים של משרביות או מחיצות דקורטיביות מסורתיות למשל משרביה שמשמשת למחיצה בין החדרים בבית או למשל בין חללים בבית שלא דורשים פרטיות אבל כן יוסיפו   פרטיות בין המטבח ואזור האוכל לבין מקום השינה או הישיבה בסלון.

בפרגולות או מרפסות שאותן רוצים לסגור ניתן להשתמש במשרביה מחיצה דקורטיבית במטרה וייעוד של בטיחות כגון נפילת בעלי חיים או להבדיל ילדים קטנים כמו גם ישנו יתרון עיצובי דקורטיבי הרבה יותר מפריט כמו מעקה סטנדרטי.

אנו נשמח לסייע לכם לבחור את האלמנט העיצובי כמחיצה דקורטיבית לכל מטרה בין אם בבית או בעסק כגון מסעדה ועסקי ההסעדה או אולמות אירועים .

חיפוי קירות ע"י מחיצות קיר או משרביות

ניתן לבצע חיפוי קיר מדהים ביופיו בצבע מיוחד לפי הזמנה אישית או בצבע טבעי של העץ או החומר הקשיח אחר וכך לייצר התכתבות של האלמנט  עם הסובב אותו למשל גינת עציצים עם משרביות ירוקות מעץ צבוע מעוצב כצמח או עץ .

 

יצירת קשר

    איזור מגורים
  • מס' טלפון וזמן מתאים שנחזור אליכם