משרביות – המטרה

משרבייה – משרביות

 

מה זו משרביה?

מי צריך משרביה?

כמה עולות משרביות למרפסת לבית ובכלל?

 

משרביה או בשמה העממי יותר עיצוב חוזר על עצמו ביישומי מחיצת קיר  למשל  הינה מבנה עיצובי  תבניתי אך לא רק המגיע מהתרבות האסלאמית  מימי קדם אשר שימש  כמחיצה כבר אלפי שנים להסתרת תושבי הבית ולשם הפרטיות .

משרביות עשויות בדרך כלל מעץ  פרספקס או מתכת אולם ניתן גם למצוא מגבס ,המשרביות הן בעלות פיתוחים עיצוביים ייחודים בעלי חורים וחללים  ביניהם מצורות שונות , פתחים אלו  מאפשרים לקבל פרטיות באזור  המשרביה  ועם זאת  להכניס אור דרכם.

אז מה מחיר המשרביה?

ישנם פרמטרים רבים המשפיעים על מחירה של משרביה, וכדאי להכירם במידה ואנו מעוניינים ברכישת משרביה למרפסת.

בגדול סוג החומר למשל עץ מסוגים שונים , מסגרת מחומרים ועיצובים שונים , צבע סטנדרטי או מיוחד ועד לתאורה נלווית שכיום מאוד מבוקשת אצל מעצבי פנים ואנשים שתחום עיצוב החלל הביתי או המסחרי קרוב לליבם.

  • החומר ממנו עשויה המשרביה: כאמור, משרביות עשויות לרוב מעץ או  פרספקס או ממתכת, בקטגוריות אלה ישנם חומרים רבים אשר מהם ניתן להכין משרביות מהממות.
  •  משרביות למרפסת צריכות להתמודד עם שינויי מזג אויר, ולרוב עם חשיפה גבוהה ללחות ושמש, ולכן חשוב שיהיו מחומר עמיד לתנאים אלה או לפחות מציפוי כגון לכה מיוחד שיעניק עמידות רבה לתנאי חוץ , לכל חומר יש את היתרונות שלו  אולם לעיתים עץ עמיד או עץ מלא יהוו פתרון מעולה מעבר למתכות קרות וחסרות נשמה , בחירת משרביה מעץ עמיד מעלה את מחירה הסופי של המשרביה מעצם עלותו של החומר גלם אך אין חובה להשתמש בעץ מלא כדי להשיג עמידות זו.
  •  קיימות משרביות מפלסטיק פרספקס וסגסוגות אחרות שמחירן גבוה יחסית לעץ אך יופיין אינו ניתן להשוואה לשום חומר אחר.

גודל פיזי של המשרביה הינו פרמטר המשפיע מאוד על המחיר כי במשרביות גדולות יש לשלב אלמנטים של חיזוקים ועמידות מיוחדת לתזוזות כמו גם ברמת החומר גלם שהינו רב .

זמן הכנת המשרביה משפיע ישירות על המחיר כי יש הבדל בין משרביה של מטר לעומת 10 מ"ר שנמדד בזמן חיתוך רב. מעבר לעבודה הסופית לגימור מושלם.

עיצוב המחיצה או המשרביה כמחיצה או כפריט דקורטיבי

כאמור משרביה הינה פריט דקורטיבי או בשמו עיצובי עם המון צורות גיאומטריות או אחרות בתוכו וככל העיצוב אלגנטי ומורכב יותר גם גם מחיר המשרביה עולה וגם יופיה.

כמובן שעיצוב מיוחד שלא ניתן למצוא בצורה המונית או מסחרית גם כן מעלה את המחיר כמו לכל פריט ייחודי

מחיר משרביה למ"ר

המחיר מתחיל מ600 למ"ר ועד ל4000 למ"ר למשרביה מפרספקס עבה  במיוחד עם תאורה מובנית כולל התקנה.

יצירת קשר

    איזור מגורים
  • מס' טלפון וזמן מתאים שנחזור אליכם