חיתוך לייזר משרביות – מחיצות קיר – שלטים וצורות מחירון

משרביות ומחיצות דקורטיביות

מהן משרביות?

המילה משרביה מוכרת בעיקר לעוסקים או כל מי שמעורה בעיצוב הבית ובעיקר אדריכלים , כל מי שהחליט לשכור את שירותיו של מעצב או מעצבת פנים ומעוניין בעיצוב שונה ומיוחד סביר להניח שנתקל במילה משרביה , לעיתים כדי לתאר את משמעות המילה משתמשים במילים מחיצות קיר דקורטיביות , משרביות ניתן לתלות על הקירות וכך לתת עיצוב שממש שונה מטפט או חיפוי קיר בדר"כ שגרתי ונפוץ כגון בריקים.

אנו מייצרים את המשרביות שלנו במכונת cnc וגם בלייזר , כמובן שצורות מורכבות דורשות קובץ גרפי והיתרון שלנו שאנו יודעים לקחת כל צורה ולהפוך את היישום למשרביה .

משרביה כמחיצה
משרביה כמחיצה

משרביות הן אלמנטים או סמלים צורניים המאורגנים כתחביר משוכפל ומפתיע.

משרביות משתלבות כאלמנט אדריכלי מובהק  ומתוחכם היוצר סדר  בחללים עם פרשנויות מודרניות ספציפיות, קלאסיות ולעיתים מסורתיות.

מה סוד הקסם של משרביות?

במשרביות או תבניות החוזרות על עצמן בעצם  הפשטות והתחכום מחוברים להם יחדיו.

פשטות של צורה בסיסית ההופכת למניפה רחבה , לתחרה מתוחכמת ועשירה כמו גם פשוטה כמובן תלוי ביני המתבונן , הפשטות נובעת מצורך פרקטי למעשה והוא  הבדלה בין הפנים לחוץ ,

תיחום  והגבלת אזורים או פתחים בחציצה , המשרביה יוצרת במפתיע משחק מדהים ועצמתי של אור וצל המשחקים בינהם  , תלת מימדיות , נפח בחלל שיגרתי, מייצר  עניין ועושר אסתטי בכאוס.

משרביות מעץ או פרספקס, בטכנולוגיית הלייזר יוצרות ניקיון צורני מדוייק מאוד , דיוק חזותי של עד עשירית המ"מ תוך שימוש ביתרונותיה המובהקים של הצורה בכל מידה.

 

מחיר חיתוך לייזר

שעת עבודה לחיתוך – 120 עד 350 לא כולל מעמ
צביעת אותיות פרספקס או עץ בצבעים רגילים כלול במחיר שעת עבודה
צביעת אותיות פרספקס בצבעים מיוחדים עם אלמנטים 100 ש"ח נוספים לאות לפי אות או שעת עבודה (תלוי באופי העבודה)
מחיר שבלונה מ250 עד 1500 תלוי בגודל וסוג החומר
מחיר מודל בחיתוך לייזר לפי שעת עבודה