שלטי פח – ייצור שלטים

שלטי פח – ייצור שלטים לעסקים בצפון ובמרכז

שלטי פח לעסקים

מה מיוחד בשלטי פח? מה עלות שלטי פח? האם יש מחירון?

שלטי פח כמו גם שלטי תלת ממד  מאפשרים לכם בעצם  להיות במקום הנכון ובזמן הנכון כשהלקוח האקראי המזדמן עובר . שלטים אלו הינם שלטים עמידים המחזיקים ביופיים שנים רבות , מאוד בולטים ומושכים את העין, רובם מוארים ומקוריים עם טוויסט או ניתן לומר ערך מוסף יוצא דופן לתדמית העסק.

זהו פתרון עכשווי או טרנדי שיכול להציב  אתכם  כחברה מובילה בתחומה.
אנו עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות כיום בתחום השילוט באמצעות מכונות לחיתוך לייזר וחיתוך cnc על מנת להוציא אתכם הלקוחות  שתהיו מרוצים. 

 

עלות שלטי פח

ניתן למצוא באתר מחירון שילוט \ לשלטים מכל הסוגים 

כמה עולה שלט זו שאלה לא פשוטה למרות שהמחיר שווה לכל כיס ומאוד פשוט , מחיר השלט עצמו ברמת חומרי גלם ותשתית הינו קבוע ומה שמשתנה זו בעצם עלות ההתקנה כי יש הבדל בין התקנה פשוטה בגובה של סולמות לעומת התקנה בגובה ע"י מתקינים מקצועיים ולעתים עם שימוש במנוף או במת הרמה כמו גם מס' הפועלים באותה התקנה.

העובדים שלנו הנם בעלי רישיון הסמכה לעבודה בגובה ויכולים להתמודד עם כל התקנה מסובכת ככל שתהיה.

עלות חומרי הגלם הינה קבועה למרות שאנו משתמשים בחומרים הכי טובים הקיימים היום בשוק ולכן הינם עמידים לאורך זמן רב וגם יפים יותר .

שלט גדול  מואר ויפה מביא לקוחות לעסק  נקודה!

השלט בעצם הינו הפרצוף והתדמית של העסק  זאת בדיוק המטרה לשמה אתם צריכים שלט נכון

מהו שלט נכון?

לא כל שלט מתאים לכל עסק , למשל שלט מואר במקום לא בולט אינו רלוונטי כמו שלט עם התוכן הנכון ושלט קטן מידי שאמור להיראות למרחק רב אינו עושה את העבודה , כמובן שהשילוב הנכון בין השניים יעשה את העבודה.

שלט נכון ממש קורא ללקוחות פוטנציאליים להיכנס אליכם לעסק וגם אם לא שלט נכון ייכנס לזיכרון או בעצם לתודעה של העוברים לידו וכשיזדקקו ייזכרו בו ואז יבואו.

 

אנו נשמח לסייע בייעוץ לבחירת השלט הנכון לכם ספציפי לפי סוג העסק ללא שום התחייבות כמובן

יצירת קשר

    איזור מגורים
  • מס' טלפון וזמן מתאים שנחזור אליכם