שלטים תלת מימד עם אותיות תלת מימד

אותיות תלת מימד

שלטים עם אותיות תלת מימד

אותיות מוארות

את האותיות המוארות ניתן להאיר בתאורה חיצונית כגון לדים ואו פרוג'קטורים וגם בתאורה פנימית עם ניאון , לדים ונורות מיוחדות חוסכות אנרגיה וחשמל

המלאך שלטים מתמחה שנים  בעיצוב שלטים  והתקנתם  של כל סוגי  שלטי אותיות תלת מימד. אנו משרתים את ציבור לקוחותינו מכל התחומים ונותנים  מענה כולל ומקיף כמו גם  עיצוב שלטי אותיות תלת מימד בכל גודל וגדלים שונים ומיוחדים ולא סטנדרטיים עםכל סוגי הצבעים הססגוניים והשלטים נבנים עם מגוון רחב של חומרי גלם שונים מקשיחים ועד בדים כגון ברזנטים ושמשוניות.

טכנולוגיה של חיתוך אותיות ובניית שלטים תלת מימד

חברת המלאך מעבדת שלטי אותיות תלת מימד מאוד גמישים ועם עמידות  לשנים רבות לעיתים אף 20 שנה וזאת בזכות הטכנולוגיה מתקדמת של חיתוך בלייזר וחיתוך בcnc  שנחשב כציוד הטוב בעולם מהחברות המובילות כגון HP , אנו בחברת המלאך עוסקים בחיתוך שלטי אותיות תלת מימד גם  כשילוט חיצוני וגם כשילוט פנים לצרכי מיתוג יוקרתי . המלאך שלטים עוסק בפיתוח וייצור פתרונות שילוט מכל הסוגים  תוך מחויבות לסטנדרטים וגימור  ללא פשרות של אמינות ומקצועיות רבה  בכל שלב ושלב במהלך הדרך לעסק מעוצב וממותג. פיתוח שלטי אותיות תלת מימד בהתחלה מחייבת  עמידה דייקנית בלוחות זמנים ולא חשוב סדרי עדיפויות ואילוצים ועד לשירות אדיב והמשך תמיכה בלקוחות  גם אחרי ההתקנה.

יתרונות של שלטים מוארים עם אותיות וצורות בולטות

יתרון בולט שכדאי להדגיש בשלט אותיות תלת מימד טמון הוא שהשלט בעל נראות מרשימה  ותופס את העין גם ממרחק רב לכן גם מחירו אינו נמוך אך ההשקעה משתלמת לכן אנו מרחיבים עבורכם את ההשקפה שפתרונות מוארים על בסיס טכנולוגיות של ניאון , לדים וגופי תאורה חיצוניים כגון פרוג'קטורים מיוחדים יתנו אפקט משתלם. השלטים מותאמים לפי רצון וצרכי הלקוח ביחד עם התחשבות  בתנאי השטח שבו מעוניינים בחשיפה כמו כן ניתן לספק את החשיפה ואת השלטים במגוון רחב של עיצובים בהתאמה אישית. המלאך שלטים בונה שלטי אותיות בולטות על בסיס רקעים  בצבעים מורכבים וגם בהתקנה ישירה על דופן הבניין לעיתים הקונסטרוקציה נסתרת ומשתלבת לתוך הקיר .