מחיצות דקורטיביות לבתים ולעסקים מעץ או פרספקס זכוכית

מחיצות דקורטיביות לבתים ולעסקים 

כשעוסקים בעיצוב פנים בעצם בני הבית צריכים ודאי שיחשבו מחוץ לקופסא , עיצוב פנים או הום סטיילינג הינו תחום חשוב ביותר כיום באוירה של עיצוב שימושי , העיצוב בעצם מהווה רקע נכון מבחינה אסתטית לפעילות מכל סוג בבית או בעסק ואחת השיטות לייצר אוירה כזו היא באמצעות מחיצות וישנם סוגים רבים של מחיצות בין היתר דקורטיביות.

למה בעצם  מחיצות ולא קירות?

איך מייצרים חציצה בין חלקים שונים במרחב?

המרחב מבית לבית ומעסק לעסק משתנה ויכול להיות אינסופי ולא כמו בבניה מורכבת ומסורבלת של קירות מחומרי בניה כבדים מחיצות דקורטיביות מחומרים קלים יחסית נותנות מבחר רחב של עיצוב , , למשל מחיצות דקורטיביות מעץ mdf או סנדוויץ או בירצ' נותנות תחושה של אוירה ביתית וחמימה כמו גם עיצוב אלגנטי לעסק וזו תוספת מושלמת לבית שמשתמש בסגנונות שונים ביחד (אקלקטי)

מה נותנות מחיצות דקורטיביות לבית או לעסק?

באמצעות חומרים קשיחים שאותם הזכרנו קודם כגון עץ או פרספקס מייצרים מחיצות דקורטיביות שמקנות אוירה ותחושה של פרטיות ומתחמים אישיים אבל לא מצמצמות את המרחב הכללי למשל מחיצות דקורטיביות מזכוכית או אקריל דמוי זכוכית נותנות פתרון מושלם לדוג' בחיתוכים מדוייקים ומושלמים ובעצם כל אלמנט עיצובי העשוי על מחיצות אלו מוסיף לאוירת הבית המעוצב וגם אין חסימה של אויר במרחב.

מחיצות דקורטיביות מעץ או פרספקס מתאימות לכל חלל ?

ברור לכולם שאם חושבים על עיצוב נכון בשיקול של מס' בני הבית או העובדים בעסק בניית החציצה תהיה שימושית יותר למשל : מחיצה מחומר דמוי זכוכית עם קישוטים או עיטורים ליד התנור או הכיריים מומלץ לחסום מאורחים אבל אם העיצוב מכיל קימורים עגולים אזי כדאי למקמו בחדרי הילדים.

מחיצות דקורטיביות לאמבטיות וחדרי רחצה

את חדרי האמבטיה כדאי לתחום במחיצות זכוכית או דמוי זכוכית אקריל בעוביים שונים למשל עיטורים בדפנות האמבטיה של פעם על מחיצות דמוי זכוכית  או מזכוכית יתנו אוירה מיוחדת של חדר אמבטיה מעוצב ברמה הגבוהה ביותר.

מחיצות זכוכית בגוונים ובעיטורים שונים משמשות את קו התיחום של אזור המקלחת. עיצובים מעניינים וייחודיים בתחום זה ניתן למצוא בחדרי שינה רחבים "שלוקחים" את החלל קצת אחרת. קחו לדוגמה את האמבטיה של פעם, בעלת רגלי הברזל הממוקמת בנישה פתוחה שגבוהה יותר מהחלל המרכזי של החדר. במקרה זה יעטרו את דפנות האזור מחיצות זכוכית בטעמו של הלקוח וייצרו אווירה קסומה וייחודית.

חברת המלאך תעשיות שילוט בלייזר מייצרת ומתקינה מחיצות ממגוון חומרים קלים וקשיחים  באחריות מלאה. יינתן  ייעוץ עיצובי נלווה על ידי מיטב המומחים בתחום.

צרו קשר כדי לקבל ייעוץ ללא התחייבות
חברת המלאך תעשיות שילוט בלייזר

יצירת קשר

    איזור מגורים
  • מס' טלפון וזמן מתאים שנחזור אליכם