משרביות , מהן משרביות או מחיצות קיר?

משרביות , משרביות?

מה זה משרביה?

מקור המילה כמובן בא מהשפה הערבית ומשרביה היא צורה לרוב חוזרת על עצמה ברהיטים ואביזרים המשמשים לעיצובים של חלל אך לא כך היה בעבר , בעבר שימשו המשרביות במסגדים כחלון לא אטום שממנו לרוב נשים היו מסתכלות החוצה ומטעמי דת לא היה ניתן לראותן בזכות המשרביות.

מאילו חומרים אנו מייצרים את המשרביות?

אנו מייצרים משרביות מעץ , לעיתים משלבים מתכת ואף מפי וי סי וניתן גם מפרספקס ואפילו מזכוכית אם כי מזכוכית אם אינה 10 מ"מ עובי לפחות עלולה להיות שבירה ואף מסוכנת.

המשרביות אותן אנו מייצרים לרוב עשויות בעץ , mdf 10מ"מ או 12 מ"מ ואנו מעניקים לה מסגרת מעץ מלא אורן או mdf תלוי כמובן בצרכים ובדרישות והכי חשוב בבקשות המעצבים והלקוחות שמאוד מעריכים עבודה מעץ מלא , המשרביה נחתכת במכונת לייזר חדישה וחזקה המסוגלת להגיע לחיתוכים בעובי עשירית המ"מ.

איפה ולמה משתמשים כיום במשרביות?

משרביות נקראות לעתים גם מחיצות קיר אך אינן עוד רק בנישה זו , משרביה יכולה לתרום לעיצוב החלל גם כבסיס לריהוט למשל בדלתות ארון עם משרביה או בדלפק עם עיטורי משרביה , משרביות כמחיצות קיר משמשות כיום להפרדה לא אטומה ולוחצת או מחניקה בין חללים בבית ובעסק למשל בין עמדות ומשרדי שירות , במשרדים מפוארים ניתן למצוא משרביות כאלמנט דקורטיבי על הקיר ואף לשלב במשרביה תאורה מלד או אמצעי תאורה אחר.

כשרוצים להפריד בין המבואה בכניסה לבית לבין הסלון או המטבח או בכניסה למסדרון המוביל לחדרים ניתן להשתמש במשרביה כחוצץ אומנותי דקורטיבי שמדהים ביופיו.

ניתן לשים משרביה גם מעל ארונות המטבח , מתחת למדרגות ואף לייצר פינה מבודדת בבית אך לא חוסמת נראות ואויר , משרביה משמשת גם לפתחים למנהם בבית כמו למשל הפתח לבוידם או אפילו כהנמכת תקרה דקורטיבית , משרביה כהנמכת תקרה אינה רק לשם תאורה אלא כאלמנט עיצובי מתוחכם לכל מטרה ומרהיב ביופיו.

צבעי המשרביה לרוב מתמזגים או בשפה מקצועית יותר מתכתבים שאר האלמנטים ליד כגון הקירות , הרהיטים , המזנון או ארונות ייעודיים.

ניתן למצוא משרביות גם כמחיצות בין סועדים במסעדה ואף במטוסים .

ניתן להזמין אצלנו משרביות לכל מטרה גודל וצורות

מחיר משרביה

החל מ1500 ש"ח למטר מרובע למשרביה מעוצבת לפי בחירה אישית עם מסגרת עץ מלא וצבע באיכות של תנור .

בהזמנות מעל 5 מ"ר ההתקנה עלינו כפוך למרחקים עד 100 ק"מ מהמפעל הממוקם בקרית ביאליק.

משרביה בcnc
משרביה בcnc

תהליך הזמנת המשרביה

מתקשרים אלינו

בוחרים קובץ או דוג מתאימה לחיתוך

בוחרים צבע

בוחרים ומתאמים יום להתקנה למרות שניתן להתקינה גם לבד בקלות

נשמח לסייע ללא התחייבות בבחירת המשרביה המתאימה לכם

במחיר ללא תחרות

יצירת קשר

    איזור מגורים
  • מס' טלפון וזמן מתאים שנחזור אליכם