משרביות בcnc למבינים בעיצוב

משרביות למבינים בעיצוב פנים וחוץ

משרביות או בשמן המקובל סבכות או בשפת העם מחיצות קיר דקורטיביות הפכו להיות באנלוגיה לתבלין בבישול \ במאכלים , בית ללא משרביות משול לעוף מכובס בלי מלח ופלפל שבושל במים .

משרביות מאלומיניום

חומר האלומיניום אינו מחליד לעולם , סביר להניח שהצבע של המשרביה ידהה או ייפגם אך לא חומר הגלם דהיינו האלומיניום כי משתייך למשפחת מתכות האל חלד כשמו כן הוא.

השימושים למשרביות

משרביות הן שם בעצם מתאר צורה או דפוס שחוזר על עצמו אבל לא רק  , אנו אוהבים לעשות את המשרביות בצורות דווקא לא אחידות ולא חוזרות על עצמן.

למשל משרביות בסגנון של פרחים או עצים , משרביות בסמלי tribal או כל צורה שניתן לדמיין אנו יכולים לחתוך ובכל חומר .

משרביות – חומרים

משרביות מאלומיניום משמשות בעיקר לתנאי חוץ היכן שיש לחות ותנאי מזג אויר בעייתיים לעץ למשל , משרביות מאלומיניום ניתן ליישם כשערים  או חלונות במקום הרשת בהן ואפילו כגג בפרגולה כפתרון להצללה.

משרביות מאלומיניום כמסתור כביסה או כמסתור מזגן הופכות להיות יותר ויותר פופולריות בקרב לקוחות שמאסו במראה הבנאלי והמשעמם מבחינתם של החוץ ונראות הבית שלהם ובפתרון פשוט של משרביה קטנה ואולי צבועה בצבע שישבור את הנוף של הבניין למשל אם הטיח חום ניתן לשים ירוק וכך הלאה .

משרביות מעץ

משרביות מעץ בדר"כ עשויות לתנאי פנים , ניתן לחתוך עץ בעובי 12 או 17 ממ ואף 19 מ"מ עובי בדר"כ MDF ירוק שהינו חומר חזק יחסית מסוגי עץ אחרים.

ניתן לייצר משרביות עם ציפוי פורמייקה או פורמקס או פורניר ולתת למשרבייה צבעים ומרקמים שכמעט ולא קיימים היום בשוק יצרני המשרביות.

משרביות מHPL

החומר הינו מיוחד בעמידותו בתנאי חוץ לכן נבחר כחומר מעולה לחיפוי מבנים חיצוני לרוב אבל ניתן גם ליישמו בתוך הבית.

מדובר בעץ דחוס במיוחד עם פולימרים מיוחדים שגורמים לחומר להיות מאוד מאוד קשה ועמיד ניתן לומר לכל החיים גם מבחינת הצבע שלו.

משרביות מפרספקס

לרוב כשמדובר בעבודות אמנות או יצירה בתוך הבית להעצמת עיצוב הפנים משתמשים בפרספקס ומקבלים משרביות שנראות כאילו נחתכו מזכוכית , משרביות מפרספקס לרוב חותכים בלייזר ולא רק בcnc כי ניתן לקבל מראה מדוייק בחיתוך עד רמת דיוק של 0.01 מ"מ.

יצירת קשר

    איזור מגורים
  • מס' טלפון וזמן מתאים שנחזור אליכם

 

גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן