משרביות בשערים גדרות ודלתות הזזה

משרביות בעיצוב

משרביות בהסבר הכי פשוט ובעברית נכונה הן סבכות , בשפה שהעם הפשוט כמוני מבין הן מחיצות אבל לא רק , משרביות ניתן ליישם גם כיצירות אמנות על הקיר  , ניתן לשים אותן כמחיצות בין חללים אך גם כמחיצות בין פנים לחוץ הבית , יישום נוסף שמקובל בעיקר בחול הוא חיפויי קיר חיצוני באמצעות משרביות.

יתרונות המשרביות או עיצוב משרביה הוא בעצם היכולת לתת מראה יפה ומעוצב  לנראות החלל או הבית כמו גם בגדרות ושערים.

ניתן לייצר בעצם כל צורה צפופה או עם רווחים משמעותיים בין חיתוך אחד לשני החל מנקודות ועד לצורה מורכבת שמסמלת סימן כלשהו כגון חיות או מזלות והשמיים הם הגבול.

המשרביות עשויות מברזל , עץ , פרספקס , HPL , אבן בטון ואלומיניום  , בעצם כל חומר קשיח ניתן לעצבו כמשרביה.

אנו ממסגרים את המשרביות ומעבר לחוזק של הפלטה עצמה אנו גם מקנים עמידות לאורך שנים לכל המשרביה בזה שאנו תוחמים אותה עם מסגרת אלומיניום בדר"כ או עץ מלא.

משרביות בגדרות

גדרות מעוצבים מאלומיניום לרוב יש להן שתי מטרות , אחת היא ביטחון כדי לשמור על האזור הפרטי של הבית והשנייה היא פרטיות , בדר"כ גדר יפה מסתירה את הכניסה ואת בני הבית שיושבים בגינה או בבריכה או סתם בחוץ ונהנים אבל בלי גדר אין להם פרטיות.

גדרות מעוצבים כבר נותנים מענה לכל מי שרוצה לתת לבית נראות מעוצבת ומקנה תחושה של יוקרה ויופי , גדר מעוצבת בחיתוך לייזר או cnc יכולה לתת אופי אחר לנראות של הבית גם אם הוא ישן או שאין עודף כסף להשקיע בשיפוצים חיצוניים  , גדר יפה ומעוצבת תעשה את העבודה.

משרביות בדלתות – משרביות נגללות בדלתות הזזה 

נישה חדשה ישנה היא שניתן לשלב משרביות בדלתות הזזה  , החומרים הם אלומיניום בדר"כ אך לא רק , ניתן להשתמש גם בעץ , פיויסי ואפילו פרספקס , המחירים מאוד הוגנים כי אם משווים מחירי דלתות בשוק להזזה הרי שעם משרביות ניתן לקבל יצירות אומנות נגללות ולהרוויח בעצם הרבה מקום במקום לתלות תמונות גדולות על הקיר.

דוג' למשרביות בדלתות הזזה

משרביות בחלונות

ניתן להחליף או להוסיף לחלונות משרביות עם מסגרת אלומיניום כמו חלון רגיל .

 

 

 

גלילה לראש העמוד
WhatsApp chat
דילוג לתוכן