מושגים בחיתוך וחריטה בלייזר

חיתוך אותיות בלייזר

בחברת המלאך ניתן לחתוך אותיות ממגוון רחב של חומרים ועוביים כגון: עץ, פרספקס, קרטוני ביצוע ומגוון ניירות, . את החיתוך אנו מבצעים במכונות הלייזר אשר ברשותינו, אנו מתמחים בייצור אותיות דקורטיביות לבית, אותיות לקיר, חיתוך אותיות ללוגו, חיתוך אותיות לשילוט ועוד ניתן לקבל את האותיות בעץ טבעי או צבוע. אנו נשמח לייעץ לכם מהו החומר הנכון לכם לשימוש.

פרספקס חיתוך בלייזר

פרספקס הינו חומר פולימר אקרילי המגיע במבחר רב ומרשים של גוונים, הפרספקס הינו חומר גלם איכותי עם מראה יוקרתי וניתן לייצר ממנו סוגים שונים ומורכבים של מוצרים לכלל התעשייה והבית. בעזרת הציוד המתקדם שברשותינו ניתן להגיע לרמות דיוק וגימור גבוהות. בחברת המלאך ניתן לחתוך, לחרוט, לסמן ולייצר מהפרספקס: שלטים, מעמדים לקטלוגים, מתקני תצוגה, חיתוך אותיות, מדפים, שבלונות וכל דגם בהזמנה אישית. אצלנו ניתן לחתוך פרספקס בעובי של עד 15 מ"מ ובגודל מיירבי של 250X130 ס"מ

שבלונות

בחברת המלאך ניתן לחתוך שבלונות וגרפיקות מיוחדות מכל סוג באמצעות ציוד הלייזר המתקדם שבחברתנו. החיתוך בלייזר מאפשר לנו להגיע לרמת חיתוך מדויקת ויכולות גימור גבוהות בחומרים רבים. את השבלונות ניתן לחתוך בכל צורה ועל פי כל צורך על מגוון רחב של חומרים ועל פי ייעוד העבודה כגון: פרספקס, קרטון ביצוע, עץ, מפל פוליפרופילן ,גומי וכו'… . הצוות המקצועי שלנו ייעץ לך מהו החומר המתאים לביצוע העבודה והכנת השבלונה, תהליך ההכנה הינו מהיר.

חיתוך חריטה בלייזר

באמצעות מכונות הלייזר אנו מסוגלים לחרוט על מוצרים שונים בכל תחום ולהפוך אותם לאישיים. אצלנו תוכלו להפוך כל מתנה לאישית ומיוחדת. ניתן לחרוט בלייזר על מגוון רב של מוצרים כגון: מגני הוקרה, תמונות, עטים, תגים, ארנקים, כלי נגינה, פרספקס, זכוכית, מוצרי נייר וכו'.. אנא פנו אלינו לייעוץ ואנו נתאים את החריטה האישית על כל מוצר שתירצו.
חברת המלאך מתמחה במתן פתרונות בתחום השילוט. לחברה ניסיון ומוניטין בתחום זה ללא פשרות באיכות ובאמינות. אנו מתמחים בייצור שלטי פנים וחוץ עבור חברות, חנויות, בתי כנסת, שלטי לדים, שלטי הנחייה, שלטי הכוונה, שלטי הנצחה, חיתוך אותיות מפרספקס ועץ. כל השלטים עשויים מחומרים איכותיים ובגדלים שונים.

  • שלטי פרספקס
  • שלטי הכוונה
  • שלטי הנחייה
  • שלטים לבתי כנסת
  • שלטי הנצחה
  • שלטים לחברות
  • שלטים לחנויות
  • שלטי לדים
  • שלטים חרוטים מפלסטיק דו שכבתי

בדים ועור חיתוך לייזר

במלאך ניתן לחרוט ולחתוך בקלות על מגוון רב של חומרים מיוחדים. חריטה וחיתוך על עורות הינה טכניקה ייחודית המאפשרת מענה למעצבים ואומנים ברמת גימור איכותית ומעניינת ובכל דוגמא של חיתוך וחריטה. ניתן לחרוט גם על יריעות עור, ארנקי עור, חגורות, תיקים וכו'.. ב חברת המלאך ניתן גם לחתוך על מגוון רחב של בדים, ניתן לחתוך באופן צורני ולהגיע לתוצאות מרהיבות ומיוחדות.
סובלימציה
סובלימציה זהו תהליך "העתקה" של צבע לתוך מוצרים המצופים בפולימר. במלאך ניתן לחתוך עץ סובלימציה עד לגודל 250X130 ס"מ בכל גודל וצורה. אצלנו ניתן לעשות גם את תהליך ההדפסה בחום באמצעות מכבש. גודל ההדפסה המירבי הינו 35X35 ס"מ, אנו חותכים עץ סובלימציה על כל מוצר ורעיון כגון: שעונים, מחזיקי מפתחות מסובלימציה בכל צורה כגון: ריבוע, עיגול, חמסות, לב וכו'..

 

מה זה חיתוך לייזר או חיתוך בלייזר

חיתוך בלייזר היא למעשה טכנולוגיה הקיימת משנת 1967 שבאמצעותה משתמשים בקרינת אור בעלת אורך גל אחיד ותנועה ישרה (הלייזר) לעיבוד חומרים שונים לשימושים מאוד מגוונים.
המונח L.A.S.E.R הינו ראשי התיבות :
Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation
הגברת אור על-ידי פליטה מאולצת של קרינה
תהליך חיתוך בלייזר מתבצע על ידי כיוון קרן בעלת הספק גבוה, באמצעות מחשב, אל החומר המיועד לעיבוד לרוב בחומרים קשיחים . החומר הנמצא בדרכה של הקרן, נצרב, נמס או מתאדה כשהקצוות נשארות חלקות וחומרים מסויימים מחזירים את אותה קרינה לכן לא כל החומרים מתאימים.
כאשר משתמשים במונח אור לא מתכוונים דווקא לאור ש"נקלט" על-ידי עין אנושית .

קרינה אלקטרו מגנטית עלולה שלא להיקלט ע"י עין האדם.( כפי שקורה בציוד אשר בחברתנו. בסרט המופיע באתר תוכלו להבחין כיצד העץ נצרב אולם לא ניתן להבחין בקרן עצמה.)
לקרן יש מופע צר מאד וישר מאוד. הודות לכך אפשר לכוון את הקרן בקלות יחסית על-ידי מראות וכאשר הקרן מתנגשת במשטח לא עביר כל האנרגיה מתרכזת בנקודה מאד קטנה- זוהי הנקודה בה נוצר חיתוך בלייזר.