חיתוך וחריטה בלייזר – כל מה שרציתם לדעת

 חיתוך וחריטה בלייזר

סוגי מכונות לחיתוך וחריטה לייזר

חיתוך וחריטה בלייזר היא טכנולוגיה מתקדמת באמצעות מחשב ,  השימוש הינו לחיתוך וחריטה במגוון תעשיות נרחבות בארץ ובכל העולם.

מהן מכונות לייזר ואיזה סוגים של מכונות קיימים?

מכונת לייזר co2

לאיזה תעשיות הן מתאימות?

 

מה היישומים אותם ניתן ליישם בתעשייה זו עם מכונות אלה

חיתוך שבלונות בלייזר

מכונת לייזר הינה מכונה המופעלת באמצעות מחשב ומפעילה קרן לייזר עוצמתית לחיתוך וחריטה.

הלקוח מספק קובץ ערוך לפי צרכיו ואנו מעבירים את  פקודת הביצוע למכונה. המכונה או הלייזר  באמצעות מיקוד קרן הלייזר על פני החומר המיועד והמתאים ביותר לחריטה או חיתוך יבצע חיתוך או חריטה  בדיוק של עד 0.0001 מ"מ מדוייק להפליא בפרק זמן קצר מאוד כמובן תלוי בעובי החומר אותו מבקשים לחתוך.

ככל שמשטח העבודה גדול יותר  כך ניתן להכניס חומר מתאים וגדול .

מכונות לייזר CO2 מתאימות להכנת חותמות בכל הגדלים והסוגים כמו גם מתנות כגון  מוצרי פופ הנחרטים או נחתכים בעץ ,סוגי פלסטיק וקרטון, סוגי נייר ופרספקס מסוגים שונים . יישום זה מתאים להזמנות מיוחדות לארועים שונים כגון חתונות או לשילוט למשרדים ועסקים ועוד,ניתן לייצר  ברכות לחגים וארועים מיוחדים כגון כנסים ,הכנת כריכות מעץ לפי הדימיון  או פרספקס  מכל הסוגים לעבודות שורשים וביוגרפיה , אלבומים מיוחדים לתמונות , מחזיקי מפתחות בכל הצורות והגדלים, ברכות הבית וברכת המזון והרשימה אין סופית .

ניתן לחתוך או לחרוט באמצעות לייזר מדגם זה על בדים ועורות בתעשיית העיצוב והטקסטיל, ניתן לבצע חיתוך משטחים מעץ  mdf או בירץ וגם קרטון לתעשיית המודלים הארכיטקטונים לתכנון, סימון לוחות חשמל על גבי מכסי פלסטיק לפי התקנים .

סוג נוסף של מכונות לייזר הינו מכונות לחריטה על מתכות ואלו נקראות פייבר.

מכונות אלו מתאימות לעולם התכשיטים והמדליות,  תחום הביטחון בכל מיני יישומים  ,מוצרי יודאיקה ועוד הרבה.

ניתן לחרוט על תגיות לחיילים, תכשיטים, כוסות קידוש, אצבע מורה לספר תורה כריכות לספרי תורה  או כסף, צלחות לחגים ראש השנה או פסח וכל מוצר יוקרתי אחר ממתכת.

ניתן לחרוט על כסף זהב .

המכונות מגיעות במבחר גדלים רחב ואנו מתאימים את גודל המכונה ותכונותיה ועוצמתה לצרכי הלקוח.

 

מעצבים דירה או משרד חדש?

בונים בית דירות מרשים?

אם אתם זקוקים לעבודות של חיתוך אותיות בלייזר, על כל חומר שהוא, חברת המלאך היא החברה הטובה ביותר אליה תוכלו לפנות. החברה מעניקה מגוון רחב של שירותי חיתוך בלייזר, על מגוון רחב של חומרים בכל הגדלים והצורות, ומאפשרת לכם לקבל מוצר עם חיתוך מדויק של אותיות, בכל פונט שתבחרו, בו תוכלו לעשות כל שימוש שרק תרצו בצורה הטובה ביותר.

יצירת קשר

    איזור מגורים
  • מס' טלפון וזמן מתאים שנחזור אליכם